23 жовтня в актовій залі Вінницького національного медичного університету ім. М.І.Пирогова розпочала роботу дводенна науково-практична конференція «Актуальні питання створення та функціонування єдиної оперативно-диспетчерської служби екстреної медичної допомоги».

Організаторами конференції виступили ДЗ «Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України» та Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Відкрив конференцію начальник відділу екстреної медичної допомоги МОЗ України Михайло Стрельніков. Він довів до відома присутніх стан організації матеріально - технічної бази оперативно-диспетчерських служб центрів екстреної медичної допомоги на території України.
Заступник директора департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації Дмитро Білоус окреслив організацію роботи екстреної медичної допомоги та території області та побажав учасникам плідної роботи на Вінниччині.

Співпрацю науковців та практичних фахівців екстреної медичної допомоги висвітлив проректор з лікувальної роботи ВНМУ ім. М.І.Пирогова Василь Погорілий.

В ході роботи конференції доповідачі та керівники центрів екстреної медичної допомоги обговорили нагальні питання подальшого розвитку служби та поділились практичним досвідом.